Piksel Aqua Su Arıtma Cihazları

Piksel Aqua Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazları ile içme suyunuzu arıtın! Su Arıtma Satış Servis Montaj Satış Sonrası Teknik Servis.

Su Arıtma Cihazları Piksel Aqua
Sorularınız İçin Bize 0 (532) 727 94 25 Numarları Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Tamir ve filtre değişimleri için cihazınızın resmini whatsapp aracılığıyla bize gönderebilirsiniz.
Arama Yap Whatsapp'dan Yaz

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız ?
 

Çünkü su hayattır. Hayatımızı devam ettirmek için olmazsa olmazımızdır. Bedenimizin yaklaşık % 70'i sudan oluşur. insan haftalarca aç kalabilir. Ancak, 2 – 2.5 günden fazla susuz kalamaz. Yani su, gıdalardanda önce gelmektedir. Su az tüketildiğinde ciddi sağlık sorunlarına davetiye çıkarılmış olur. İçtiğiniz su temiz ise sağlıklı bir şekilde hayatımızı sürdürmemiz mümkün. Fakat ya kirli ise? Su arıtma cihazlarımız ile temiz ve sağlıklı içme suyunuzu evinizde kendiniz üretin.

 

Yeni Nesil Su Arıtma cihazı nasıl çalışır?

Arıtma Cihazına giren su 5 ayrı filtreden geçer.

1. Aşama : Suyu 5 mikron (milimetrenin 200’de biri), seviyesine kadar filtre eder. Çamur, pas, asbest gibi tortuları arıtır. Suyu berrak bir hale getirir.

2. Aşama : Granül Aktif karbon Filtre, başta klor olmak üzere kötü koku ve tat veren tüm kimyasal karışımları ve organik kirlilikleri arıtır.

3. Aşama : Blok Karbon Filtre kötü koku ve tat veren tüm kimyasal karışımları ve organik kirlilikleri arıtır. Aynı zamanda bu aktif karbon filtre membrana gidecek 0,1 mikrona kadar partikülleri tutup membranın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

4. Aşama : Membrana gelen basınçlı su, gözenekleri milimetrenin milyonda birinden çok daha küçük olan membran dan geçerek filtre edilir. Bu işlem sırasında suda bulunabilecek zararlı karışımların ve mikropların tamamı dışarı atılır.

5. Aşama : Son Karbon Filtre’de suyun tadı ve kokusu bir kez daha iyileştirilerek, arıtılan su tatlandırılır.

Tüm Marka Su Arıtma Cihazlarının Servis ve Filtre Değişimi Yapılmaktadır.

İzmir Su Arıtma Cihazları

17 Yıllık tecrübemizle İzmir genelinde su arıtma cihazları satışı, montajı, tamir ve filtre değişimleri yapmaktayız.

İzmir Balçova Bornova Buca Çeşme Çiğli Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karşıyaka Konak Menderes Menemen Karataş Karabağlar Narlıdere Seferihisar Yeşilyurt Torbalı Üçyol Üçkuyular Urla Şirinyer Poligon Bozyaka Eşrefpaşa Yağhaneler